'
Читаєте зараз
А це точно гра? Гіперреальний Bodycam FPS шутер Unrecord породив суперечки в соцмережах

А це точно гра? Гіперреальний Bodycam FPS шутер Unrecord породив суперечки в соцмережах

Ilona Kivva
Автор:
  • Гравці відмовляються вірити у справжність геймплей-відео інді-гри Unrecord.
  • Деякі геймери стурбовані реалістичністю Unrecord і порівнюють її з безцензурним відеохостингом LiveLeaks.
  • Основним натхненням для неї був квест Firewatch від студії Campo Santo.

Справжні інновації в жанрі шутерів від першої особи трапляються відносно рідко, але, схоже, майбутня гра Unrecord може принести щось дійсно цікаве. Її надзвичайна реалістичність вражає, змушує сумніватись і породжує відторгнення.

Заборона розповідає про новий Bodycam FPS гру із поліцейським у головній ролі.


Unrecord: гіперреальний інді-шутер

Креативний директор студії DRAMA Александр Спіндлер опублікував перший офіційний трейлер їх дебютної гри Unrecord. Цей тактичний бодікамерний шутер є однією з багатьох нещодавно анонсованих ігор на движку Unreal Engine 5.

Геймплей гри, що вражає візуальною реалістичністю, показано з точки зору копа через його бодікамеру. Крім гіперреальних перестрілок, там присутні інші захопливі елементи симуляції: гравці можуть спілкуватися з людьми й обирати варіанти діалогу, що ведуть до різних сюжетних ліній. 

У трейлері показано, як офіцер поліції вистежує підозрюваного у закинутій будівлі. На дивовижно реалістичних кадрах він вбиває кількох підозрюваних, пробирається вглиб будівлі та зустрічає чоловіка у масці, після чого відбувається вибух.

Читати більше новин в Telegram

Наразі даних про Unrecord мало, але на сайті студії DRAMA її описують як наративну гру, натхненну реалістичними іграми FPS. Серед референсів розробники називають поліцейський тактичний шутер Ready or Not, а ключовий вплив мав пригодницький квест Firewatch. 

У команді DRAMA троє людей: СЕО Тео Ірібарн, креативний директор Александр Спіндлер і геймдизайнер Мішель Еванґеліста. Компанія заснована у 2020 році. 

Bodycam FPS: геймери вказали на проблеми

Перший трейлер Unrecord розділив думки геймерів щодо реалістичних візуальних ефектів гри та сюжетної лінії, сфокусованої на поліції, пише GameRant.

Відео демоверсій гри були опубліковані наприкінці 2022 року, ще до того, як вона отримала офіційну назву. Уже тоді Unrecord викликав хвилю обговорень в інтернеті: геймери відмовлялися вірити у те, що ті кадри були справді ігровими, а не відрендереними фрагментами відео.

Таку ж реакцію викликав і офіційний трейлер, але тепер гравці також занепокоїлися змістом гри. Деякі з коментаторів називали Unrecord неіронічним симулятором Liveleak. Це британський відеохостинг, де без цензури публікували шок-контент: свідчення терористичних актів, воєнних та інших жорстоких злочинів. Інші вказували на необхідність чіткого розділення між реальністю та фейком. 

«Я хочу, щоб мої ігри витягували мене з пекельного світу, в якому ми живемо, де ми щодня бачимо пости, як люди закінчуються в цьому сенсі. Я не хочу бути довбаним злочинцем в ньому», – пише NavJackKnows.

Реакції геймерів на перший трейлер Unrecord, опублікований Александром Спіндлером. Джерело: Twitter.

Раніше Заборона розповідала про відеогру про Шерлока Голмса від українських розробників. Там є пошкоджений корабель Moskva та Ктулху. 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій