'
Читаєте зараз
Американським військовим заборонили користуватися додатками з геолокацією

Американським військовим заборонили користуватися додатками з геолокацією

Сергій Сурепін

Міністерство оборони США заборонило військовим користуватися функцією геолокації в додатках і на будь-яких пристроях у місцях проведення операцій. Про це йдеться в повідомленні Пентагону.

У відомстві повідомили, що геолокація може розкрити особисту інформацію, місцезнаходження, повсякденну активність і чисельність військових, а також «потенційно створити ненавмисні загрози для безпеки й підвищити ризик для об’єднаних сил і місій».

Потенційно небезпечні програми та пристрої, на думку Пентагону – фітнес-трекери, смартфони, планшети та смарт-годинники.

Раніше повідомлялося, що хакери намагалися вкрасти дані про британські винищувачі через сервіс для знайомств Tinder. Хакери хотіли отримати інформацію про новітній винищувач F-35B, який надійшов на озброєння ВПС Великої Британії.

Разом із цим у липні стало відомо, що додаток для занять спортом Polar Flow розсекретив адреси людей, які працюють на секретних об’єктах. Мова йшла про людей, які працюють на військових базах, аеродромах, місцях зберігання ядерної зброї, у посольствах.

Читати більше новин в Telegram

Також у січні повідомлялось, що секретні дані про розташування військових баз США опинилися в публічному доступі на інтерактивній карті The Global Heat Map компанії Strava, що показує активність користувачів популярних фітнес-трекерів. Зокрема, на карті можна було простежити переміщення американських військових в Іраку й Сирії.

Нагадаємо, що у 2013 році Пентагон закупив для військовослужбовців 2,5 тисячі трекерів Fitbit у рамках кампанії проти ожиріння.

 

Читайте також:

Американські військові розсекретили об’єкти. Через фітнес-додаток

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій