Читаєте зараз
Аналітики пояснили, навіщо РФ активно створює військові частини на ТОТ

Аналітики пояснили, навіщо РФ активно створює військові частини на ТОТ

Ilona Kivva
Автор:

На захоплених українських територіях Російська Федерація створює нові військові об’єкти. Паралельно країна-терористка активно інтегрує збройні формування угруповань «Л\ДНР» в офіційну армію. 

Так, за інформацією «Східної правозахисної групи», Міноборони ворога є засновником чотирьох комісаріатів і трьох військових частин. Вони зареєстровані у Донецьку, Луганську та Бердянську ще в серпні 2022 року. Начальників (саме росіян) там призначили навесні 2023 року.

При цьому ворог і надалі планує створювати військові частини в тимчасово окупованих регіонах, вважають військові аналітики, з якими поспілкувалися «Новини Донбасу».

«Це не нові підрозділи, які зараз беруть участь у військовій агресії. Це вже створені військові частини, які будуть розміщуватись на території України. Туди відправлятимуть строковиків для проходження служби зі всієї РФ. Якщо зараз вони мобілізують людей і є час, щоб їх підвозити на окуповані території, то цього вже не буде», — коментує правозахисник, голова Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій