Читаєте зараз
Андрій Шевченко очолив УАФ: чим взагалі займається організація

Андрій Шевченко очолив УАФ: чим взагалі займається організація

Ilona Kivva
Автор:

Новим президентом Української асоціації футболу став Андрій Шевченко. За відповідне рішення одноголосно проголосували делегати 93 делегати УАФ на позачерговому конгресі, пише Суспільне Спорт.

Футболіст був єдиним кандидатом, якого висунули на посаду всі постійні члени УАФ за місяць до виборів. Після цього спортсмен підтвердив, що братиме участь у виборах. 

Попередник нового президента УАФ Андрій Павелко обіймав посаду з 2015 року. З червня 2023 року Павелко перебуває під вартою без права внесення застави.

У Шевченка немає попереднього досвіду діяльності на подібній посаді. Він також не представив свою команду на Конгресі та не озвучив план діяльності, з яким балотується.

Українська асоціація футболу (до 2019 року Федерація футболу України) — всеукраїнська громадська незалежна спортивна організація, заснована в 1991-му році. 

УАФ займається навчанням тренерів та керівних кадрів, розвитком дитячих клубів і академій, виконанням програм ФІФА та УЄФА, комерційною та маркетинговою діяльністю, популяризацією футболу, контролює суддівський корпус та виконання спортсменами правил тощо.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій