'
Читаєте зараз
Армія Ізраїлю створила план евакуації з Рафаху: що далі

Армія Ізраїлю створила план евакуації з Рафаху: що далі

Ilona Kivva
Автор:

ЦАХАЛ представив план евакуації палестинських мирних жителів із зон бойових дій у найпівденнішому місті Сектора Гази Рафах, а також свою подальшу оперативну стратегію, повідомляє The Times of Israel.

Крім того, в Офісі прем’єр-міністра схвалили надання гуманітарної допомоги на південь Гази. Там зазначили, що зроблять це таким чином, щоб запобігти мародерству. Нібито воно вже сталося на півночі Смуги та в інших районах.

Таким чином Ізраїль розвиває план військового наступу в Рафаху, останньому оплоті ХАМАС у Газі, де шукають притулку 2.3 млн людей. Гуманітарні організації попереджають про наслідки, адже Рафах — головний пункт надходження допомоги. США та інші союзники радять Ізраїлю уникати шкоди цивільним.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що ізраїльська військова операція в Рафаху може бути відкладена, поки буде досягнуто угоди про тижневе перемир’я між Ізраїлем і ХАМАСом. Посередники працюють над створенням плану припинення бойових дій і звільнення заручників, додав посадовець.

Раніше ізраїльська сторона погрожувала, що вторгнеться до Рафаху на кордоні з Єгиптом, якщо заручники, утримувані в Газі, не будуть звільнені до початку Рамадану.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій