'
Читаєте зараз
Бі-2 заявили, що Україна покинула свого громадянина в Таїланді: у МЗС прояснили ситуацію

Бі-2 заявили, що Україна покинула свого громадянина в Таїланді: у МЗС прояснили ситуацію

Ilona Kivva
Автор:

Нещодавно групу Бі-2 в повному складі затримали та помістили в міграційну в’язницю Таїланду через відсутність робочої візи. Росія вимагала депортації музикантів з громадянством РФ.

Учасник гурту Гліб Колядін сказав, що у в’язниці для мігрантів буцімто сидить українець Георгій Сутурін.

«Він сидить вже три роки, за ці три роки ніхто з українського консульства до нього так і не прийшов. Людині 58 років, за минулі три роки вона втратила зв’язок зі своїм сином», — стверджував музикант.

В українському МЗС зреагували на ці закиди та відповіли, що їм відомо про ситуацію із Сутуріним.

«Українське посольство у Бангкоку займається його справою з перших днів його затримання через нелегальне перебування у Таїланді протягом двох років без паспортних документів», — уточнили у відомстві.

Консули вже неодноразово відвідували чоловіка, підтримували з ним телефонний зв’язок та надавали роз’яснення щодо законних шляхів повернення в Україну, стверджують у міністерстві.

«Співвітчизник спочатку планував залишатися на території Таїланду. Наразі український громадянин виявив бажання повернутися на Батьківщину. Посольство України оформлює йому необхідні українські проїзні документи, домовляється про оплату авіаквитка», — додали у МЗС.

Громадянин пройшов медогляд, стан його здоров’я задовільний. Також чоловіка забезпечили одягом та предметами першої необхідності.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій