'
Читаєте зараз
Біля Мексики врятували чоловіка та собаку, які тижнями дрейфували в морі 

Біля Мексики врятували чоловіка та собаку, які тижнями дрейфували в морі 

Yevheniia Kostina

Біля узбережжя Мексики врятували австралійського моряка та його собаку: їх побачив гелікоптер-розвідник риби і повідомив про напарників команді траулера з вилову тунця, пише Sky News.

51-річний Тім Шеддок з Белою вирушив до Французької Полінезії з Ла-Пасу, що в Мексики, в квітні 2023 року. Через місяць його катамаран сильно пошкодив шторм, навігація вийшла з ладу, тож він не міг покликати на допомогу. Так минуло сім тижнів.

«Я пройшов через дуже важкі випробування на морі, і мені просто потрібен відпочинок і хороша їжа, тому що я довгий час був один у морі. Мені довгий час не вистачало їжі», — розповів Шеддок.

Тім Шеддок і його собака Белла пережили тижні в морі, тримаючись на дощовій воді та сирій рибі. Фото: 9News

Експерт з виживання в океані, професор Майк Тіптон з Університету Портсмута сказав, що моряк вижив завдяки поєднанню удачі та навичок. «Це як в фільмі ‘Вигнаний’ з Томом Генгсом. Шеддок перебував у теплому середовищі, тому йому не довелося хвилюватися про переохолодження. У нього був запас свіжої дощової води. Він зробив правильний вчинок, мінімізувавши активність у найспекотнішу частину дня, щоб зменшити потовиділення», — зазначив професор.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій