'
Читаєте зараз
Біткоїн обвалився до рекордно низьких показників у червні 2022. Названо кілька причин 

Біткоїн обвалився до рекордно низьких показників у червні 2022. Названо кілька причин 

Markiian Oliiarnyk
  • Bitcoin 13 червня 2022 року вперше за 18 місяців опустився нижче $25 000.
  • Аналітики прогнозують, що криптовалюта може впасти аж до $10 000 за токен.
  • Відчутного падіння зазнали залежні від курсу бітка альткоїни: зокрема Ethereum, Avalanche, Dogecoin та Solana.

Ринок криптовалют різко обвалився до півторарічних мінімумів через низку чинників. Зокрема йдеться про нечувану інфляцію США, рішення американського фінрегулятора та труднощі на криптовалютному внутрішньому ринку

Заборона розповідає про падіння курсу біткоїна та інших криптовалют. 


Падіння курсу криптовалют 13 червня

Найпопулярніша у світі криптовалюта Bitcoin впала на 12% до $23 981, що стало найнижчим його показником з грудня 2020 року. Це сталося на тлі даних щодо інфляції у США, яка у річному вимірі досягла 40-річного максимуму, а також рішення Федеральної резервної системи (ФРС) підняти ключову ставку, пише Bloomberg

«Криптовалюти залишаються на милість ФРС і застрягли у веселому танці з NASDAQ та іншими ризикованими активами. Ми чуємо прогнози для біткоїна в районі $15 000 і навіть нижче $10 000, що говорить про тип макросередовища, з яким криптовалюта стикається вперше, і про рівень страху», — сказав  співзасновник криптовалютного кредитора Nexo Ентоні Тренчев.

Також на стрімке падіння крипти вплинуло закриття проєкту Terra/Luna у травні 2022 року, а також тимчасове призупинення виплат на криптоплатформі Celsius 13 червня. Особливо сильно постраждали криптовалюти, які в останні місяці відчували труднощі на тлі політики ФРС, зокрема альткоїни.

Читати більше новин в Telegram
Падіння курсу Bitcoin та Ethereum 13 червня 2022 року. Скриншот: Bloomberg

Загальна ринкова капіталізація криптовалют, яка у листопаді-2021 перевищувала $3 трильйони, 13 червня опустилася нижче $1.02 трильйона (дані на 12:00 за Києвом):

  • Ethereum знизився на 20% до найнижчого рівня з січня 2021 року;
  • Avalanche і Dogecoin також впали на 20%;
  • Solana — на 19%.
  • індекс MVIS CryptoCompare Digital Assets 100, який оцінює 100 найпопулярніших криптотокенів, впав на 14%.

«За звичайних умов я б рекомендував на цих рівнях купувати ф’ючерси на біткоїн. Якщо відкривати довгу позицію, то варто подумати, як це краще зробити: або шляхом покупки спреду по кол-опціонах, або продажу спреду на пут-опціонах, щоб обмежити ризики. Якщо крипта піде у стрімке піке, поруч може не бути надійної підтримки», — поділився президент Bensignor Investment Strategies і колишній стратег Morgan Stanley Рік Бенсіньор.

Раніше Заборона розповідала про правила реклами криптовалют у соціальних мережах Facebook та Instagram, а також про провал запуску власної крипти компанії Meta.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій