Читаєте зараз
Україна відправляла в РФ речовину, з якої виробляють радіолокатори для «Буків»

Україна відправляла в РФ речовину, з якої виробляють радіолокатори для «Буків»

Сергій Сурепін

Служба безпеки України викрила в Кіровоградській області приватне підприємство, яке експортувало до РФ хімічну речовину. Напівпровідниковий сплав, що надсилали з України, потім направляли для створення блоку радіолокатора для військової техніки. Цей прилад використовується для виробництва зенітно-ракетного комплексу «Бук».

СБУ встановила, що хімічна речовина після відправки до РФ направлялася в одне із конструкторських бюро приладобудування РФ, де з неї створювали модернізований блок радіолокатора. Такий радіолокатор використовується для виробництва зенітно-ракетного комплексу «Бук» та ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1», що перебувають на озброєнні в РФ та використовуються представниками «ДНР» та «ЛНР».

Служба безпеки Рада національної безпеки та оборони України на підставі цих відомостей запровадила санкції проти російського підприємства, таким чином обмеживши йому торговельні операції та припинивши торговельні угоди.

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/photos/a.1539443172952349.1073741828.1536845479878785/2149651278598199/?type=3&theater

 

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Досить пропаганди: Слідство з’ясувало, «Боїнг» збив російський «Бук»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій