'
Читаєте зараз
Часів Яр: у ЗСУ розповіли, як саме росіяни намагаються захопити місто

Часів Яр: у ЗСУ розповіли, як саме росіяни намагаються захопити місто

Ilona Kivva
Автор:

Ворог продовжує штурмувати Часів Яр і навколишні населені пункти. Йде велика боротьба за контроль логістичних маршрутів. Водночас інформація про те, що росіяни прорвалися до каналу Сіверський Донець – Донбас, не відповідає дійсності, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

«У ворога успіхів немає. Ворог продовжує вже котрий тиждень штурмувати місто. Ситуація контрольована. Противник продовжує знищувати Часів Яр та навколишні населені пункти і авіацією, і артилерією. Окупанти всілякими способами намагаються роздобути ці панівні висоти, на яких є Часів Яр, щоб вийти на подальшу боротьбу за території і обстрілювати вже далі Костянтинівку, Дружківку, Слов’янськ, Краматорськ», — пояснив він.

Як зазначив Волошин, ворог також намагається обійти флангами через Богданівку та Іванівське для захоплення міста. Він також зазначив, що з метою захоплення Часового Яру і створення умов для подальшого просування до Краматорської агломерації ворог все ж намагається вийти на рубіж Сіверський Донець-Донбас. Нині триває велика боротьба за контроль логістичних маршрутів.

«Російські окупанти методом випаленої землі намагаються знищувати наші всі і взводні, і опорні пункти, і саме місто Часів Яр, щоб нашим захисникам не було де оборонятися. Друга лінія оборони укріплена. Сили оборони готові до боротьби з ворогом», — заявив спікер.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій