(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Артем Жук

«Нацкорпус» перекрив вулицю у Чернівцях. Вони виступають проти ЛГБТ-фестивалю

20 липня у Чернівцях біля міської ради представники Нацкорпусу перекрили вулицю Головну. Через це утворилися величезні заторі. Це стало відомо з Facebook-сторінки громадського активіста Артема Жука.

Коментар активіста

«Сьогодні проходила позачергова сесія у ратуші. Нацкорпус вимагає скасувати Фестиваль рівності. 20-25 чоловік з Нацкорпусу перекрили дорогу. Це не сподобалося пішоходам, в результаті цього представники Нацкорпусу бризнули двом людям газовим балоном в обличчя», — повідомив Забороні громадський активіст Артем Жук.

Коментар співорганізаторки Фестивалю рівності

«Сьогодні мала бути позачергова сесія міської ради Чернівців з приводу роботи водоканалу…на яку просто заявилися Нацкорпус і почали вимагати від мера міста заборонити фестиваль рівності. Фестиваль Рівності був анонсований в Чернівцях, як власне і всіх регіонах, загалом ні місця не було вказувати, ми зі свого боку як активістки від ЛГБТ-організації не поширювали ніякої інформації щодо проведення Фестивалю. Загалом, сесія так і не відбулася, мер не проводив сесію», — повідомила Забороні громадська активістка та співорганізаторка Фестивалю рівності, яка попросила не називати публічно її ім’я.

Фестиваль рівності у Чернівцях має відбутися 26 липня.

#наживо активісти Національного Корпусу перекрили вул.Головну — вимагають заборонити проведення Фестивалю Рівності.

Опубліковано Чернівецький промінь П'ятниця, 20 липня 2018 р.

 

Читайте також:

Фестиваль рівності в Чернівцях зривають ультраправі з Києва

 

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".