'
Читаєте зараз
Шотландець навчив мопса зіґувати. Його назвали розумним і засудили

Шотландець навчив мопса зіґувати. Його назвали розумним і засудили

Сергій Сурепін

Шотландця, що навчив мопса своєї дівчини піднімати лапу у стилі нацистського вітання, визнали винним у розпалюванні ненависті. Про це повідомляє видання Motherboard.

Марк Мічан виклав відео, в якому мопс поднімає передню праву лапу вгору за командою «Зіґ хайль!». Ролик з’явився на YouTube у квітні 2016 року. Зараз відео видалено, але його встигли подивитися більше трьох мільйонів користувачів. Мічан стверджує, що зняв відео, щоб дошкулити своїй дівчині.

Шериф Дерек О’Керролл звинуватив хлопця в расизмі та антисемітизмі, тому що чоловік виклав ролик у публічний доступ. Він зазначив, що Мічан «очевидно розумна людина, тому усвідомлював, що це відео образливе, а також чому воно таким є». Адвокат шотландця зазначив, що немає доказів, що його підзахисний хотів «розлютити або налякати людей, а не насолити дівчині».

Дівчина Мічана також виступила в суді, зазначивши, що її хлопець «ліберальний, толерантний і ніколи не ображав євреїв». Також вона додала, що не сумнівається, що ролик – це «приклад його специфічного почуття гумору». За Мічана також заступився відомий ізраїльський комік Девід Беддіел.

Суд визнав чоловіка винним. Його вирок буде оголошено пізніше.

Читати більше новин в Telegram

https://www.youtube.com/watch?v=UD_QlnY8Ggg

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій