Читаєте зараз
Facebook заблокував рекламне відео Трампа. Кажуть, воно расистське

Facebook заблокував рекламне відео Трампа. Кажуть, воно расистське

Сергій Сурепін

Соцмережа Facebook відмовилася просувати передвиборче відео президента США Дональда Трампа про «караван мігрантів». Відео було зроблено для проміжних виборів до Конгресу, які пройдуть 6 листопада. Про це повідомляє CNN.

Представники Facebook заявили, що відео порушує політику компанії. 30-секундна реклама, яку CNN і інші американські ЗМІ називають «расистською», попереджає американців про «вторгнення» 7 тисяч іммігрантів, які прямують до США. На відео Трамп закликає голосувати за Республіканську партію, аби зупинити караван.

«Зупиніть караван. Голосуйте за республіканців. Я – Дональд Трамп, і я схвалюю це повідомлення», – говориться в рекламі.

У політиці Facebook зазначено, що «реклама не повинна мати шокуючого, сенсаційного, зневажливого або надмірно жорстокого змісту». Транслювати ролик також відмовилися телеканали NBC і Fox News. На рекламу відео було витрачено 20-80 тис. доларів.

Що за караван

Читати більше новин в Telegram

Так званий піший караван мігрантів наближається до США з жовтня. Здебільшого ці люди – вихідці з Гондурасу. Також там є громадяни Гватемали, Сальвадору та Мексики. Серед біженців чимало жінок, дітей і літніх людей. Вони втікають від економічних проблем у себе на батьківщині.

Трамп не планує пускати в країну нелегалів. Президент США розпорядився розмістити до 15 тисяч військовослужбовців на кордоні з Мексикою, щоби зупинити потік мігрантів.

Що за вибори

6 листопада в США пройдуть проміжні вибори. На них буде переобрана палата представників і третина сенату. Експерти вважають, що більше шансів на перемогу в опозиційної Демократичної партії.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій