'
Читаєте зараз
Фундація 2402 проведе тренінг для журналістів: тактична медицина, безпека

Фундація 2402 проведе тренінг для журналістів: тактична медицина, безпека

Yevheniia Kostina
  • За майже півроку роботи Фундації засновники отримали сотні звернень з проханням провести спеціалізовані тренінги саме для медійників.
  • В серпні-2022 відбудеться перша частина, яка включатиме інформаційну, особисту та медичну безпеку.
  • Для реєстрації необхідно лише три хвилини часу.

В Києві 20-21 серпня Фундація 2402 проведе дводенний тренінг для медійників, що висвітлюють війну, за підтримки міжнародної організації Rory Peck Trust. Участь безкоштовна.

Заборона розповідає про вкрай корисну ініціативу. 


Тренінг «Робота в умовах війни»: як потрапити

Перед Днем Незалежності Фундація 2402, який з першого дня повномасштабного вторгнення допомагає убезпечити медійників всім необхідним для роботи в умовах війни, проведе унікальну зустріч.

«Журналісті, які висвітлюють злочини російської армії на території України та їх жахливі наслідки, мають бути укомплектовані засобами безпеки і знаннями. — це одна з головних запорук перемог з  в інформаційній війні з агресором. Надання домедичної допомоги, орієнтування на місцевості, оцінка ризиків у ворожому середовищі, убезпечення інформації на цифрових носіях – усі ці навички допоможуть не тільки ефективніше виконувати свою роботу, але й зберегти життя собі та тим, хто поруч», — зазначають організатори.

тренінг для журналістів

Тренінг «Робота в умовах війни» відбудеться 20 та 21 серпня в Києві, та складатиметься з трьох основних тем:

Читати більше новин в Telegram
  • За навчання з надання першої медичної допомоги в небезпечних і стресових ситуаціях собі або колезі, користування тактичною аптечкою і практичні тренування на відкритій місцевості відповідатиме волонтерсько-рятувальна організація MotoHelp.
  • Про те, як убезпечити себе в цифровому середовищі, розповість співзасновниця Лабораторія цифрової безпеки Ірина Чулівська.
  • Оцінювати ризики перед відрядженням і безпосередньо у ворожому середовищі навчить фотожурналіст і медіа-продюсер Антон Скиба.

Всі учасники тренінгу наприкінці дводенних занять отримають укомплектовані тактичні аптечки IFAK.

Для реєстрації на тренінг, будь ласка, заповніть анкету.

Участь безкоштовна! Зареєстрованим учасникам буде надіслано адресу місця проведення тренінгу, розклад і інші необхідні деталі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій