Читаєте зараз
Генпрокуратура більше не прослуховує телефон журналістки Седлецької

Генпрокуратура більше не прослуховує телефон журналістки Седлецької

Сергій Сурепін

25 вересня Генеральна прокуратура України припинила перевіряти інформацію на мобільному телефоні головного редактора програми «Схеми» Наталії Седлецької. Про це розповів Андрій Лисенко, прес-секретар ГПУ.

Читайте також: Суд зменшив обсяг даних, які прокуратура може отримати з телефону журналістки Седлецької

За словами Лисенка, ГПУ отримала лист від Європейського суду з прав людини, у якому вказано, що з 18 вересня органи державної влади зобов’язані утриматися від доступу до будь-яких відомостей з телефону Наталії Седлецької. Заборона на доступ до інформації діє до 18 жовтня.

Читайте також: Генпрокуратура отримує доступ до інформації з телефонів журналістів

Раніше повідомлялось, що ЄСПЛ зобов’язав українську владу утриматися від доступу до будь-яких даних із телефону Седлецької. Заборона на доступ до даних з телефону журналістки діє протягом місяця – до 18 жовтня 2018 року. Цей час дається захисту Наталки Седлецької для підготовки та направлення повної скарги до ЄСПЛ, яку суд розглядатиме «в пріоритетному порядку», йдеться в документі.

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, 27 серпня Печерський районний суд Києва на вимогу Генеральної прокуратури України дозволив їй отримати доступ до інформації з мобільного телефону керівнички програми розслідувань «Схеми» Наталки Седлецької. 5 вересня стало відомо, що аналогічну ухвалу суд виніс щодо журналістки видання «Новое Время» Крістіни Бердинських.

 

Читайте також:

Генпрокуратура отримує доступ до інформації з телефонів журналістів

Суд зменшив обсяг даних, які прокуратура може отримати з телефону журналістки Седлецької

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій