Читаєте зараз
Хвороба Ллойда Остіна: чому стан міністра тримали у секреті

Хвороба Ллойда Остіна: чому стан міністра тримали у секреті

Ilona Kivva
Автор:

Міністр оборони США Ллойд Остін лікувався від раку простати, який виявили ще на початку грудня-2023. Саме це і стало причиною його відсутності. Про госпіталізацію не повідомили одразу, так як вважали це особистим питанням, пише CNN

Для лікування раку 22 грудня Остіну провели простатектомію. Операція пройшла без ускладнень, Остін перебував під загальним наркозом, а вже наступного дня повернувся додому. Хворобу виявили на ранній стадії.

Уже 1 січня Остіна через ускладнення госпіталізували повторно — у нього виявили інфекцію сечовивідних шляхів.

Спочатку у Пентагоні заявляли, що глава Пентагону Ллойд Остін 22 грудня 2023 року пройшов планову медичну процедуру в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда. Наступного дня він вийшов із лікарні та продовжував працювати вдома протягом свят, але увечері 1 січня відчув сильний біль.

Наступного дня через стан Остіна деякі повноваження міністра оборони передали його заступниці Кетлін Хікс. Апарат міністра, його заступницю, а також Обʼєднаний штаб сповістили електронною поштою.

Затримку в інформуванні про госпіталізацію пояснювали тим, що керівниця апарату міністра оборони захворіла на грип і теж довгий час не повідомляла про свій стан здоровʼя.

Про те, що міністр оборони США був у реанімації, стало відомо тільки 5 січня 2024 року. До того моменту про стан Остіна не знав навіть президент США і Конгрес.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій