'
Читаєте зараз
Мер Івано-Франківська силою збирає людей на церковне свято

Мер Івано-Франківська силою збирає людей на церковне свято

Сергій Сурепін

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків намагається змусити учнів та медичних працівників взяти участь у релігійному заході Української греко-католицької церкви.

Згідно з розпорядженням, яке оприлюднили на офіційному сайті міста, департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради має 5 травня 2018 року організувати участь випускників 11 класів у ХХІІІ Євхаристійному з’їзді учнівської молоді «Ви — світло для світу», а поліція міста забезпечити безпеку руху до села Погоня, де відбудеться святкування. Окрім учнів, у прощі мають узяти участь медичні працівники.

Своє розпорядження міський голова обґрунтовує договором між виконавчим комітетом Івано-Франківської ради та місцевою архієпархією УГКЦ, який чиновники підписали ще у 2003 році.

Нагадуємо, член ВО «Свобода» Руслан Марцінків став головою міста в 2015 році. Він вже не вперше стає автором скандальних заяв та ініціатив.

У грудні 2017 року франківська міськрада вимагала заборонити «прайди» та вилучити «сексуальну орієнтацію». Проект звернення на початку сесії міськради запропонував представник християнського «Руху за життя». Міський голова Руслан Марцінків погодився внести його у порядок денний сесії. Пізніше, не зачитуючи й не ознайомлюючи депутатів зі змістом документа, Марцінків поставив його на голосування.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

«З божою поміччю». Українські політики хочуть створити помісну церкву. Детально

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій