Читаєте зараз
Поліція обшукала хостел у Києві. Затримано 98 мігрантів

Поліція обшукала хостел у Києві. Затримано 98 мігрантів

Сергій Сурепін

14 травня на території одного з хостелів Києва на Троєщині поліція затримала 98 нелегальних мігрантів, повідомляє Національна поліція України.

Правоохоронці провели спеціальну операцію з виявленню осіб, що незаконно перетнули кордон України. Майже 70 із затриманих — громадяни Шрі-Ланки. Вони планували потрапити до країн Західної Європи.

https://www.facebook.com/UA.National.Police/posts/2024620954459375

Серед затриманих був громадянин держави Середньої Азії, який перебуває у статусі шукача політичного притулку. Він повідомив виданню «Заборона», що поліцейські не пред’явили своїх документів і не пояснили йому причину затримання. Він підтвердив, що затриманих було близько 70 осіб, всі вони — іноземці. Їх допитували, при цьому не надавши можливості викликати адвоката. Після з’ясування обставин його відпустили, а деяких, за його словами, відправили в центр утримання нелегальних мігрантів в Чернігові.

Затриманих доправили до Деснянського управління поліції — у 32 із них не було жодних документів. Серед них — уродженці Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану, Росії.

Читати більше новин в Telegram

Як повідомляється Національною поліцією, в Україну затримані потрапили в обхід офіційних пунктів пропуску. За це вони заплатили 3-5 тисяч доларів. Поліція готує документи для депортації мігрантів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій