(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Національна поліція України

Поліція обшукала хостел у Києві. Затримано 98 мігрантів

14 травня на території одного з хостелів Києва на Троєщині поліція затримала 98 нелегальних мігрантів, повідомляє Національна поліція України.

Правоохоронці провели спеціальну операцію з виявленню осіб, що незаконно перетнули кордон України. Майже 70 із затриманих — громадяни Шрі-Ланки. Вони планували потрапити до країн Західної Європи.

На території столиці Нацполіцією викрито осередок проживання нелегалів Департаментом внутрішньої безпеки НПУ спільно…

Опубліковано Національна поліція України 14 травня 2018 р.

Серед затриманих був громадянин держави Середньої Азії, який перебуває у статусі шукача політичного притулку. Він повідомив виданню «Заборона», що поліцейські не пред’явили своїх документів і не пояснили йому причину затримання. Він підтвердив, що затриманих було близько 70 осіб, всі вони — іноземці. Їх допитували, при цьому не надавши можливості викликати адвоката. Після з’ясування обставин його відпустили, а деяких, за його словами, відправили в центр утримання нелегальних мігрантів в Чернігові.

Затриманих доправили до Деснянського управління поліції — у 32 із них не було жодних документів. Серед них — уродженці Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану, Росії.

Як повідомляється Національною поліцією, в Україну затримані потрапили в обхід офіційних пунктів пропуску. За це вони заплатили 3-5 тисяч доларів. Поліція готує документи для депортації мігрантів.

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".