'
Читаєте зараз
Італія першою у Європі заборонила штучне м’ясо: причина в традиціях

Італія першою у Європі заборонила штучне м’ясо: причина в традиціях

Tetiana Cherevko

Парламент Італії схвалив закон про заборону використання м’ясних продуктів, вирощених у лабораторіях. Зробили це, аби захистити національні кулінарні традиції, пише Bloomberg.

Країна стала першою в Європі, яка пішла на такий крок. Ініціативу підтримали 159 депутатів нижньої палати парламенту, 53 були проти. Оскільки верхня палата італійського парламенту вже схвалила ініціативу, вона набула чинності.

Закон, серед іншого, забороняє використання термінів, що описують продукти штучного походження як м’ясо. Міністр сільського господарства Франческо Лоллобрігіда підтримав це рішення, додавши, що він сподівається, що Європейський Союз дотримуватиметься подібних правил.

«Мʼясо, яке створюють у лабораторії, культивують з клітин тварин за допомогою біотехнології, тканинної інженерії, молекулярної біології та синтетичних процесів. У результаті виходить продукт, схожий на звичайне мʼясо. ЄС поки що не схвалив продаж м’яса, вирощеного в лабораторії. Це дозволено лише у США та Сінгапурі», — пояснили у видання.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій