'
Читаєте зараз
Канада остаточно легалізувала марихуану

Канада остаточно легалізувала марихуану

Сергій Сурепін

З 17 жовтня в Канаді повнолітні можуть легально купувати марихуану для особистого користування. Законодавчі зміни набули чинності у всіх провінціях і територіях країни. Про це повідомляє «BBC News Русская служба».

Читайте також: У Канаді легалізували марихуану. Що далі? Детально

У Канаді вже багато років було дозволено вживання марихуани в медичних цілях. Тепер мешканцям більшості провінцій і територій можна вирощувати вдома наркотичну коноплю, проте її кількість суворо регламентована. До легалізації коноплі влада готувалася кілька років. У країні посилили покарання за керування автомобілем під дією наркотиків, а правоохоронці отримали нові точні пристрої, які показують вміст канабіноїдів у крові водіїв.

Читайте також: У Грузії декриміналізували марихуану

Наразі в Канаді один із найвищих у світі рівнів споживання марихуани, особливо серед молоді. Тільки за минулий рік канадці витратили 5,7 млрд канадських доларів ($4,6 млрд) на використання марихуани в лікувальних та рекреаційних цілях. Це по $1,2 тис. на людину.

Читати більше новин в Telegram

Що заборонено в Канаді

Їстівні товари з рослини поки під забороною. Слабко розвинутою залишається й інфраструктура роздрібного продажу марихуани. Так, мешканці Онтаріо, найбільш населеної провінції Канади, сьогодні отримали законний доступ до онлайн-продажу марихуани, а звичайні магазини не з’являться тут ще як мінімум до весни. Подібна ситуація спостерігається і в інших провінціях.

 

Читайте також:

У Канаді легалізували марихуану. Що далі? Детально

У Грузії декриміналізували марихуану

У США заарештували українку. Вона вирощувала марихуану на мільйон доларів

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій