'

Кішку жительки США випадково відправили поштою за тисячу кілометрів: що за історія

Анастасія Могилевець

Домашня кішка Галеана зникла зі свого дому в штаті Юта на початку квітня. Через тиждень її врятував працівник Amazon, витягнувши тварину з коробки в штаті Каліфорнія, пише BBC.

Власниця Керрі Кларк шукала свою улюбленицю, але безрезультатно. Як виявилось, Галеана непомітно застрибнула у коробку з робітничими черевиками. Посилку відправили через компанію Amazon. Мандрівницю знайшов та відвіз до ветеринара співробітник інтернет-магазину.

Там просканували мікрочип тварини та з’ясували дані її господарки. Ветеринар подзвонив жінці, щоб пояснити, що сталося. Кішка почувалася добре попри те, що провела кілька днів без їжі та води. Разом з чоловіком Керрі подолала понад тисячу кілометрів до Каліфорнії, щоб забрати улюбленицю додому. Американка зізналась, що вважає це найдивовижнішою новиною у всьому світі.

«Я спочатку не повірила ветеринару і подумала, що це жарт. Галеана любить коробки, це частина її характеру. Це було дивовижне возз’єднання! Вона миттєво перестала тремтіти та заспокоїлася в моїх руках», – розповіла жителька штату Юта. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій