'
Читаєте зараз
Конкурент для Instagram: розробники TikTok працюють над застосунком для фото 

Конкурент для Instagram: розробники TikTok працюють над застосунком для фото 

Ilona Kivva
Автор:

Майбутня програма від ТікТок, ймовірно, матиме назву TikTok Notes і буде призначена для обміну світлинами. У компанії підтвердили роботу над додатком, пише Techcrunch.

«У рамках нашої постійної відданості інноваціям у TikTok ми шукаємо способи надати нашій спільноті можливість створювати та ділитися своєю творчістю з фотографіями та текстом у спеціальному просторі для цих форматів», — розповів виданню представник соцмережі.

Програма буде підв’язана під основний застосунок соціальної мережі. Так, вже опубліковані у TikTok фотопости людей автоматично зʼявляться у новому застосунку. Якщо ж юзер не захоче ділитися знімками, функцію синхронізації можна буде вимкнути.

«TikTok і Meta запекло конкурують за простір соціальних медіа. У той час як програма, що належить ByteDance, готується до запуску додатку, пов’язаної з обміном фотографіями, Meta випустила вертикальний відеоплеєр для Facebook. ТікТок також експериментує з різними форматами: 30-хвилинні відео та навіть текстові публікації, такі як X і Threads», — зауважили у Techcrunch.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій