Читаєте зараз
Київська ОДА виділила мільйон гривень на патріотичне виховання

Київська ОДА виділила мільйон гривень на патріотичне виховання

Роман Губа
Автор:

13 червня на сайті Київської ОДА були опубліковані результати конкурсу проектів у сфері національно-патріотичного виховання. На реалізацію задумів з бюджету виділено мільйон гривень. На конкурс подали 21 заявку, з них обрали 15 проектів-переможців від 9 організації. 

За правилами конкурсу, приорітетними напрямками проектів мали бути: військово-патріотичне виховання, формування ціннісних орієнтирів молоді, формування громадянської свідомості та збереження історичної пам’яті.

Серед переможців є організації «Молодіжний націоналістичний конгрес», Молодіжний військово-патріотичний клуб «Каскад», Молодіжна громадська організація «Сьогун» та інші.

Одним з найдорожчих проектів-переможців є «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки» від громадської організації «Нова хвиля». На його реалізацію з бюджету виділено 99 тисяч гривень. Організатори обіцяють розробити чотири туристичних патріотичних маршрути Київщиною довжиною у 340 кілометрів.

88 тисяч гривень отримала організація «Центр інновацій та сталого розвитку» на проведення «Табору Медіа-Патріотів 2.0».

Читати більше новин в Telegram

«Мета табору – це розбудова національно-патріотичного виховання шляхом підготовки серед молодих людей медіаекспертів, мііфодизайнерів і ідеологічних менеджерів, які зможуть безпосередньо трансформувати інформаційний простір України», – розповів на захисті проектів представник ГО «Школа Медіа-Патріотів» Євген Бондаренко.

«Школа Медіа-Патріотів» співпрацює з МГО «Моноліт 1044». Її представники брали участь у пікетуванні акції «Наступ на права ЛГБТ як форма цензури: досвід Росії» разом із іншими ультраправими. Детальніше про її діяльність можна прочитати у нашому матеріалі, присвяченому правим рухам – «Радикальні дискримінатори»

У захисті проектів також брав участь представник консервативного політичного руху «Традиція і порядок», який презентував проект ГО «Справа» «Право на захист». Це серія лекцій для патріотичної молоді щодо того, як поводити себе при затриманні, на суді та під час слідства. Локацією для проведення заходів, за словами представника «ТіД», мав стати простір «Трансформер» у Києві. Комісія не підтримала цей проект.

Увесь список програм, котрі підтримала Київська ОДА, можна переглянути на її сайті.

Нагадаємо, що 8 червня комісія Міністерства молоді і спорту виділила фінансування кільком проектам націоналістичної організації «С14».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій