Читаєте зараз
Київ витратив 10 мільйонів на підйомники для людей з інвалідністю. Жоден не працює

Київ витратив 10 мільйонів на підйомники для людей з інвалідністю. Жоден не працює

Сергій Сурепін

У 2016 році комунальне підприємство «Київпастранс» витратило 10 мільйонів 404 тисячі гривень на встановлення спеціальних підйомників для людей з інвалідністю на станціях швидкісного трамвая. Наразі жоден із цих підйомників не працює. Про це повідомив мешканець Києва Олег Рівтін, опублікувавши відповіді «Київпастрансу» на офіційний запит.

Що відомо?

«Інформацію про вартість покупки і установки цих підйомників мені вперто не хотіли повідомляти. Я відправив чотири інформаційні запити з вимогою надати конкретні цифри й отримав чотири відповіді, але без цифр. Суму мені надали після звернення до Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової із заявою про порушення мого права на інформацію», – заявив Рівтін.

Photo: facebook / Oleg Rivtin
Photo: facebook / Oleg Rivtin
Photo: facebook / Oleg Rivtin

Чому так?

Щодо несправності підйомників, у комунальному підприємстві заявили, що «підйомники були пошкоджені невстановленими особами, що унеможливило їхню належну експлуатацію». Також Рівтіну повідомили, що інформацію про факти таких пошкоджень передали правоохоронцям, однак у поліції заявили, що в них не зареєстровано жодного звернення від підприємства щодо пошкодження підйомників.

Читати більше новин в Telegram

Разом із цим Рівтін повідомив, що Київпастранс регулярно оплачує послуги з охорони своїх об’єктів: «У 2018 році за охорону об’єктів на Борщагівській лінії швидкісного трамвая сплатили 7 мільйонів 169 тисяч 315 гривень. У договорі зазначено, що охоронець повинен цілодобово перебувати на кожній станції трамвая і охороняти майно підприємства. На жаль, інформацію про подібні послуги за 2016 я не знайшов, швидше всього, договір укладали ще до введення обов’язкових закупівель через Pozorro».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій