'

Майже як у Twitter: Цукерберг анонсував платну верифікацію Instagram і Facebook

Ilona Kivva
Автор:
 • У компанії Meta оголосили про впровадження функції Meta Verified. Спочатку вона буде доступна тільки в Австралії та Новій Зеландії.
 • Підписка діятиме одночасно в акаунтах двох соціальних мереж передплатника. Вартість залежить від версії: веб чи мобільна.
 • Після отримання доступу без перепідключення неможливо буде змінити ім’я акаунту, дату народження чи аватарку.

У користувачів Instagram та Facebook з’явиться можливість отримати синю галочку верифікації за гроші. Функція буде доступна всім повнолітнім користувачам, які підтвердили свою особу за допомогою паспортних даних. Також буде кілька додаткових можливостей, наприклад, безплатні зірки для Фейсбуку. Подібну підписку у листопаді 2022 року запустили у Twitter.

Заборона розповідає про запуск платної функції у соцмережах компанії-гіганта у сфері. 


Meta Verified: як отримати галочку

ІТ-гігант Meta запускає підписку, яка дозволить користувачам соціальних мереж компанії отримати офіційне підтвердження акаунта, а також низку інших переваг, пише Engadget.

«Meta Verified дає змогу підтвердити свій обліковий запис та отримати прямий доступ до підтримки клієнтів, а також додатковий захист від тих, хто видає себе за інших. Нова функція спрямована на підвищення автентичності і безпеки наших сервісів», — розповів засновник компанії Марк Цукерберг.

Цукерберг анонсував Meta Verified у своєму Instagram-каналі. Скріншот: Marques Brownlee/Twitter

Читати більше новин в Telegram

Підписка поширюватиметься одночасно на профілі в Instagram та Facebook і буде платною: 

 • $14.99/місяць — для мобільних пристроїв;
 • $11.99/місяць — для вебверсій соціальних мереж.

Щоб отримати значок, крім покупки Meta Verified, треба відповідати низці вимог:

 • ваш вік від 18 років;
 • потрібно надати фото/дані з офіційного посвідчення особи, тобто паспорта — інформація у ньому має збігатися з ім’ям профілю;
 • на аватарці стоїть ваше фото, на якому видно обличчя.

Після того, як верифікацію затвердять, користувач не зможе змінити ім’я акаунту, дату народження чи фотографію, не пройшовши повторну процедуру підтвердження. Для профілів, які вже мали галочки до введення функції, позначення не прибиратимуть.

Офіційний акаунт Марка Цукерберга у Facebook. Червоної лінією підкреслено синю галочку верифікації. Скріншот: Mark Zuckerberg/Facebook

Які додаткові можливості отримають користувачі з підпискою:

 • покращена видимість акаунту у пошуку;
 • 100 безплатних зірок — це цифрова валюта, яку можна використовувати, щоб оплатити роботу творців у Facebook;
 • доступ до ексклюзивних наліпок для Stories та Reels.

Запуск у різних країнах відбудеться неодночасно: спочатку підписка стане доступною в Австралії та Новій Зеландії, а вже згодом з’явиться в інших частинах світу.

Подібна підписка з листопада 2022 року працює у Twitter. Вона дає змогу отримати синю галочку та ранній доступ до нових функцій, наприклад, до преміум-користувачі  першими мали можливість протестувати редагування твітів. Підписка для мобільних і вебверсій коштує однаково — $8/місяць.

Раніше Заборона розповідала про велике оновлення в українському державному застосунку Дія: стануть доступними шість функцій: більшу частину запустять вперше, але є і ті, які були тимчасово недоступними.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій