Читаєте зараз
Масована БпЛА-атака на нафтобази Росії 12 березня: які результати

Масована БпЛА-атака на нафтобази Росії 12 березня: які результати

Ilona Kivva
Автор:

В ніч на 12 березня Нижньогородську, Бєлгородську, Воронезьку, Курську, Московську та Тульську області Росії обстріляли з дронів, є ураження інфраструктурних об’єктів.

Зокрема, влучання по нафтобазах було у місті Орьол та в Нижньогородській області. Жителі Орла повідомили про гучний вибух над містом близько 1:00. За свідченнями росіян, після цього пішов дим у районі місцевої нафтобази, що знаходиться неподалік Афанасьєвського цвинтаря. На місці виникла пожежа.

Наслідки удару по нафтобазі в Орлі. Фото: Mash/Telegram

Вночі БпЛА атакували й нафтобазу у Нижньогородській області. Там теж виникла пожежа, про що проінформував губернатор Глєб Нікітін. За словами місцевих мешканців, зайнялась атмосферно-вакуумна установка для безперервної перегонки нафти – одна з основних для таких підприємств. Трапилося все на нафтобазі «Лукойла» в районі Кстовської промзони, кажуть місцеві.

Пожежа нафтобази Нижньогородської області. Фото: Mash/Telegram

Також сили ППО Росії нібито відпрацювали по безпілотнику в Тульській області. Ще три дрони, за словами пропагандистів, начебто знищені в Курській області. У Білгородській області БпЛА начебто скинув чотири вибухові пристрої — є пошкодження лінії електропередачі. Без світла залишились сім населених пунктів.

У Раменському міському окрузі повідомляли про відбиття атаки безпілотника, що летів на Москву. На місці падіння уламків, за попередніми даними місцевої влади, вже традиційно руйнувань та постраждалих нібито немає.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій