'
Читаєте зараз
У Києві 8 молодиків примусово доправили у військкомат. Що відомо

У Києві 8 молодиків примусово доправили у військкомат. Що відомо

Kanareva Nastya

У столичному хостелі «Гавана» затримали 8 молодих людей та примусово доправили їх у Голосіївський районний військовий комісаріат. Сталося це зранку 8 травня, повідомив Zaborona.com один із затриманих Віталій. П’ятьох хлопців досі не відпустили.

За словами Віталія, близько 7 години ранку у хостел приїхали невідомі в цивільному одязі у супроводі людини у формі співробітника МВС. Вони перевірили паспорти та приписні свідоцтва у всіх чоловіків. Тих, в кого приписного не виявили, силоміць відвезли у військовий комісаріат Голосіївського району.

У військкоматі затриманих змусили пройти медичну комісію на придатність до військової служби. Згодом одного з хлопців, який постійно проживає в Києві, доправили до військкомату за місцем реєстрації, ще двох відпустили. Решта людей, частина з яких є вимушеними переселенцями, були направлені до одної з київських військових частин для проходження подальшої медкомісії.

Ми зв’язались з одним із затриманих – Павлом. Він повідомив, що всі п’ятеро залишаються ночувати у казармі військової частини. Що на них чекає завтра, молодикам не говорять.

Мешканці хостелу «Гавана» повідомили, що подібні візити правоохоронці туди здійснюють періодично під різними приводами — перевіряють документи та мобільні телефони.

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, що це вже не перший випадок примусової доставки у військкомату Києві. У жовтні минулого року поліція здійснила рейд в одному з нічних клубів, під час якого доправила у пункт збору призовників 32 особи.

Зранку 9 травня журналісти Zaborona.com зв’язались з Київським міським військовий комісаріатом. Черговий повідомив, що нічого не знає про примусове привезення людей на медогляд. Зв’язатися з віськкоматом Голосіївського району, до якого спочатку відвезли хлопців, не вдалося.

Журналістів не пустили на територію київського пункту збору призовників, у якому досі перебувають хлопці. Керівництва пункту на місці немає. Старший солдат повідомив, що згодом п’ятеро затриманих хлопців будуть розподілені по військових частинах для проходження обов’язкової служби.

За станом на 11 ранку 10 травня хлопців досі утримують у київському пункті збору призовників. Завтра їх мають рзподілити за місцями проходження служби. Коли і куди відправлять – хлопцям не повідомляють.

Матеріал оновлюється.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій