Читаєте зараз
На кордоні з Польщею з 1 березня очікуються нові страйки: йдеться не про фермерів

На кордоні з Польщею з 1 березня очікуються нові страйки: йдеться не про фермерів

Ilona Kivva
Автор:

Польські перевізники хочуть з 1 березня поновити протести, які офіційно призупинили в січні-2024. Привід не змінився — хочуть домогтись запровадження дозволів для українських компаній на перевезення вантажів, пише RMF24.

За інформацією видання, перевізники з Люблінщини та Підкарпаття знову хочуть заблокувати переходи в Гребенному, Дорогуську та Корчовій. Можливо, протест торкнеться і під’їзду до прикордонного переходу в Медиці.

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак запевнив, що вимоги перевізників будуть реалізовані. Проблема аграріїв і перевізників надзвичайно схожа, підкреслив він.

Президент Асоціації транспорту та логістики Польщі Мацей Вронський в коментарі сказав, що перевізники і зараз продовжують протестувати, але неофіційно.

«Цих людей ми бачимо на протестах фермерів. Для мене це також абсолютно несерйозно, ми повинні дати можливість урядовому управлінню реалізувати пункти угоди, укладеної в січні. Я проти посилення протестів, я проти блокування доріг, я за вирішення проблем конкретних громад», — зазначив Вронський.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року польські перевізники оголосили страйк через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС. У січні перевізники призупинили мітинги до 1 березня, щоб дати час урядовцям напрацювати вирішення їхніх вимог.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій