Читаєте зараз
На польському кордоні заблокували цивільні автобуси: що відомо

На польському кордоні заблокували цивільні автобуси: що відомо

Ilona Kivva
Автор:

Польські протестувальники та правоохоронці зупиняють автобуси з українцями на кордоні та утримують їх, не повідомляючи причин, повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Ділянка польсько-українського кордону. Фото: Олександр Кубраков/X

Уточнюється, що затримують пасажирів рейсових автобусів по обидва напрямки: з Польщі та до Польщі. Кубраков наголосив, що такі дії є неприпустимими стосовно громадян України.

«Під час війни в Україні пасажирами цих автобусів є жінки з малолітніми дітьми, соціально незахищені верстви населення, військовослужбовці, які повертаються або їдуть на навчання Спроба зробити їх заручниками протесту виглядає недоречною для цивілізованого світу», – додав посадовець.

Пізніше посол України в Польщі Василь Зварич заявив, що у зв’язку з повідомленням про затримку пасажирських автобусів перед пунктом пропуску «Ягодин-Дорогуськ», на місце події виїхав консул в Любліні. Дипломат провів розмови на місці, каже Зварич.

Нагадаємо, на українсько-польському кордоні з 9:00 11 березня почалось блокування пункту пропуску «Угринів» в напрямку Польщі. На виїзд з Польщі мітингарі пропускали по чотири вантажні автомобілі щогодини.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій