'
Читаєте зараз
На Прикарпатті депутати рекомендують школам починати заняття з молитви і гімну

На Прикарпатті депутати рекомендують школам починати заняття з молитви і гімну

Роман Губа
Автор:

Івано-Франківська обласна рада рекомендувала починати навчальний тиждень у школах області із молитви, виконання гімну і хвилини мовчання. Про це повідомляє видання «Бліц-інформ».

Першочергово питання сесії «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді» стосувалося виконання в школах гімну і хвилини мовчання на вшанування пам’яті загиблих за незалежність та цілісність України. Проте депутат обласної ради «свободівець» Василь Попович запропонував доповнити проект рішення пунктом про обов’язковий урок «Християнської етики в школах».

«МОН на чолі з Гриневич пропонує скасувати християнську етику в школах. Мовляв, рівняємось на Європу. Але ми бачимо, що зараз відбувається в Європі. Вони втрачають національну ідентичність через такі реформи», – цитує Поповича «Бліц-інформ».

Натомість Голова облради Олександр Сич запропонував винести таку пропозицію окремим проектом рішення на сесію. Попович погодився, але запропонував додати до рішення про гімн і хвилину мовчання пункт про спільне виконання молитви перед початком занять. Згідно із сайтом облради, рішення підтримали 57 із 64 присутніх на сесії депутатів.

Пленарне засідання сесії облради відбулося 21 вересня, матеріалів щодо рішень на сайті облради поки що немає. Прес-служба Івано-Франківської облради підтвердила інформацію про голосування. Рішення з’явиться на сайті після внесення правок і підпису голови обласної ради.

Читати більше новин в Telegram

«Це виключно рекомендація навчальним закладам. Обласна рада не може когось змусити щось робити», – повідомила прес-служба в коментарі кореспонденту Zaborona.com.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій