Читаєте зараз
На ще одній ділянці метро Києва просідає тунель: чи будуть зупиняти рух

На ще одній ділянці метро Києва просідає тунель: чи будуть зупиняти рух

Ilona Kivva
Автор:

У київському метро на ділянці від станцій «Почайна» до «Тараса Шевченка» почав просідати тунель. У зв’язку з цим будуть проведені планові аварійні роботи, розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Це якраз питання своєчасного обстеження, ремонту, підтримання його в робочому русі. Немає великих проблем. За словами метрополітену – рух зупиняти не будуть. Розглядаються варіанти човникового руху по одному тунелю, поки другий ремонтуватимуть, але там точно лінія метрополітену буде працювати», — запевняє він.

Очікується, що роботи почнуться влітку 2024 року. Нова схема організації руху передбачатиме довші інтервали між поїздами. Київпастранс має організувати додаткові маршрути наземного транспорту.

Київська влада ще 8 грудня 2023 року наказала перекрити рух поїздів від станції «Деміївська» до «Теремків». Спочатку збирались закрити станції пізніше — з 9 грудня, проте при ранковому огляді було знайдено нові тріщини, через які тунель між станціями Либідь та Деміївська почав наповнюватись водою.

Вже 19 грудня у Київраді повідомили, що через аварійний стан можуть закрити міст Метро. У КМДА такий варіант пізніше заперечили.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій