Читаєте зараз
Навчання рятує життя: Фундація 2402 запустила серію навчальних відео з тактичної медицини та безпеки для журналістів

Навчання рятує життя: Фундація 2402 запустила серію навчальних відео з тактичної медицини та безпеки для журналістів

Yevheniia Kostina
  • Курс влючає рекомендації, які будуть корисні при надзвичайниїх ситуаціях як в зоні бойових дій, так і у побуті.
  • Відео вже доступні на YouTube-каналі, нові серії додаються щоп’ятниці.
  • За дев’ять місяців Фундація дала можливість пройти HEFAT-тренінги більше 400 медійникам.

Фундація термінової підтримки журналістів 2402 створив практичний відео-курс з тактичної медицини та безпеки за стандартами комітету Tactical Сombat Сasualty Сare Міністерства оборони США. 

Заборона розповідає про безплатне навчання, після якого ви будете знати, що робити в надзвичайній ситуації.


Практичний відео-курс з тактичної медицини та безпеки: де дивитися

Курс складається з 16 навчальних відео та торкнеться найважливіших тем і навичок, якими необхідно володіти для роботи та виживання у ворожому середовищі.

Чому зокрема можна навчитися:

  • як оглянути постраждалого за протоколом MARCH;
  • які види турнікетів існують та як їх правильно накладати;
  • як зупиняти кровотечі шляхом тампонування, перевіряти прохідність дихальних шляхів, накладати оклюзійні наліпки, ізраїльські бандажі та проводити евакуацію пораненого.

«Це маст-хев курси. Бо ніхто не знає, коли трапиться надзвичайна ситуація, але кожен має знати, як діяти, якщо вона станеться. Курс включає такі рекомендації, що збережуть життя. І вас самих, і колег, і військових, якщо ви працюєте в зоні бойових дій. Ви зможете допомогти цивільним у випадку НС в побуті», — зазначає комунікаційна директорка Фундації 2402 Ольга Фоміченко-Закуцька.

Читати більше новин в Telegram

Викладатимуть в практичному відео-курсі сертифіковані тренери — інструктори з першої домедичної допомоги та тактичної медицини, волонтери громадської організації «Мотохелп» Дмитро Гладишевський та «Тигра». Курс є продовженням HEFAT-тренінгів, які щомісячно проводять тренери Фундації 2402. Відео-уроки були створени за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine.

Перші три відео вже доступні для вільного перегляду на YouTube-каналі 24.02 Fund та в соцмережах Фонду. Кожна наступна серія виходитиме щоп’ятниці.

Раніше Заборона розповідала про Фундацію 2402, що була створена журналістами Катериною Сергацковою та Романом Степановичем в перший день повномасштабного вторгнення. З того часу вона забезпечив більше 20 редакцій українських видань та близько 200 журналістів-фрілансерів засобами індивідуального захисту, більше 400 медійників пройшли HEFAT тренінги. Фундація завжди потребує донатів, адже завжди є потреба зробити більше.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій