'
Читаєте зараз
Не тільки галочка: що у Twitter може стати платним

Не тільки галочка: що у Twitter може стати платним

Ilona Kivva
Автор:
 • Основні оновлення у Твіттері запустять у листопаді 2022 року.
 • Користувачі зможуть отримувати прибуток за свій контент.
 • За верифікацію треба буде платити, але не $20.

Новий власник компанії Twitter Inc. запустив низку титанічних змін у соціальній мережі, фішкою якої є можливість вільно публікувати короткі пости з відео та фото. Тепер перегляд частини відеороликів стане платним, а галочка верифікації стане доступною тільки юзерам із преміум підпискою.

Заборона розповідає про нововведення, які чекають на користувачів Twitter.


У Твіттері запустять Paywalled Video: що за функція

Команда розробників працює над оновленням у соціальній мережі, яке дозволить публікувати відео, за перегляд яких з інших користувачів стягуватиметься плата. Компанія при цьому отримуватиме частину прибутку, друга частина йтиме автору, пише The Washington Post з посиланням на отриманий у розпорядження лист Twitter.

Функція називатиметься Paywalled Video. Її запуск планують вже у кінці листопада-2022. «Коли твітиться відео, можна ввімкнути платний доступ. Потім можна вибрати вартість з попередньо встановленого списку, наприклад $1, $2, $5 або $10», — йдеться у документі.

Сплата суми розблокує відео, а автор після вирахування комісії отримає гроші. Кнопки лайк або ретвіт будуть доступні навіть тим, хто не заплатив. Які типи відео автори можуть публікувати в такий спосіб, не вказано, але у виданні зазначають, що через слабкі методи перевірки контенту у Твіттері може виникнути низка проблем. Зокрема, користувачі можуть публікувати вміст, захищений авторським правом, або використовувати функцію для обману. 

Читати більше новин в Telegram

«Нещодавно Twitter перейшов на живе аудіо і почав експериментувати з преміум-функціями. Наприклад, опція Super Follow, яка дозволяє популярним користувачам плату за підписку на бонусний вміст. Paywalled Video стане ще більш знаменною зміною для платформи, адже вона найбільш відома як місце, де користувачі вільно діляться короткими думками, мемами та посиланнями», — зазначили у The Washington Post. 

Оновлення у Twitter Blue

Твіттер Блу — це необов’язкова платна підписка, яка відкриває додаткові функції у соціальній мережі. Станом на 2 листопада 2022 року вона доступна тільки у США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії і коштує $4.99/місяць, кажуть у офіційному блозі Twitter.

Які фішки підписки:

 • налаштування інтерфейсу відповідно до своїх потреб;
 • доступ до функцій, які ще не доступні іншим користувачам;
 • відсутність реклами 

Після покупки компанії Ілон Маск доручив змінити принцип роботи Twitter Blue. Співробітникам дали час до 7 листопада, аби впровадити зміни або зібрати речі та піти, пише The Verge.

Головною зміною стане те, що галочку верифікації, яка підтверджує особу користувача, зможуть отримати тільки передплатники. Раніше вона була доступна в основному відомим користувачам, політикам та медійним особам незалежно від наявності підписки. Тепер перевіреним юзерам дадуть 90 днів, щоб підписатися, або вони втратять позначку.

Спочатку планувалося, що вартість підписки зросте до $19.99, але після витоку інформації про перезапуск Маск заявив, що вартість знизили до $8.

Нинішня система лордів і селян у Twitter, яка визначає, хто має чи не має синю галочку, — це дурниця. Владу народу! Blue за $8 на місяць.

Він також розкрив деякі деталі оновлення. Так, користувачі з преміум доступом отримають:

 • пріоритет у відповідях, згадках і пошуку;
 • можливість розміщувати довгі відео та аудіо;
 • вдвічі менше рекламних оголошень (але вони таки будуть);
 • платний обхід для рекламодавців;
 • додатковий тег для преміум юзерів (такий самий, що вже є для політиків).

Раніше Заборона розповідала про завершення угоди про поглинання між Ілоном Маском та Twitter Inc. У перший же день у якості власника мільярдер звільнив частину керівників.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій