'
Читаєте зараз
Nike обрали обличчям бренду футболіста, який не піднявся під час виконання державного гімну США. Тепер американці палять їх одяг

Nike обрали обличчям бренду футболіста, який не піднявся під час виконання державного гімну США. Тепер американці палять їх одяг

Роман Губа
Автор:

2016 року гравець в американський футбол Колін Капернік не піднявся під час виконання американського гімну. Це був протест гравця проти жорстокості поліцейських щодо афроамериканців. Його вчинок сподобався не всім вболівальникам, а Дональд Трамп взагалі назвав його «тотальною неповагою до нашої спадщини». Тепер гравець уклав контракт з Nike і цьому раді не всі. Про це пише видання Meduza.

Капернік стане частиною кампанії, присвяченої 30-річчю слогану «Just Do It». Він і раніше мав контракт із фірмою Nike, але після інциденту з гімном образ футболіста в рекламі не використовувався.

Тепер, коли стало відомо про відновлення співпраці футболіста з Nike, деякі американці відчули себе ображеними. У твіттері стали популярними хештеги #BoycottNike і #JustBurnIt. Під ними користувачі викладають фото і відео знищення продукції компанії.

Національна футбольна ліга поки ніяк не коментує ситуацію. При цьому зараз ліга судиться з Каперніком. Футболіст не має контракту з 2017 і звинувачує футбольні клуби у змові.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій