Читаєте зараз
Опубліковано відео домагань Гарві Вайнштайна. Це закінчилось зґвалтуванням

Опубліковано відео домагань Гарві Вайнштайна. Це закінчилось зґвалтуванням

Сергій Сурепін

Американський телеканал Sky News опублікував відеодоказ сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Гарві Вайнштайна. Серед його жертв виявилися світові зірки кіно.

Відеозапис зробила бізнесвумен Мелісса Томпсон, яка також заявляла, що була зґвалтована продюсером. На момент зустрічі з Вайнштайном їй було 28 років. Зустріч із продюсером, яка пізніше закінчилася зґвалтуванням, вона записала на веб-камеру свого ноутбука.

Жінка розповіла, що тоді вона мала презентувати відео своєї компанії маркетинговій команді, однак Вайнштайн зголосився провести переговори тет-а-тет. На початку зустрічі продюсер попросив підлеглих не турбувати його й зачинив двері до кабінету. Під час переговорів він неодноразово фліртував зі співрозмовницею, торкаючись її плечей. А при зустрічі обійняв її та кілька секунд гладив по спині. Томпсон зізналась, що вона не зупиняла Вайнштайна, бо боялася зірвати важливі переговори.

Наступна зустріч із Гарві відбулась у готелі. Як стверджує жінка, там продюсер її зґвалтував. Запису цього в неї немає.

Справа Вайнштейна

Нагадаємо, на даний час продюсера Гарві Вайнштайна звинувачують у зґвалтуванні щонайменше восьми жінок, кілька десятків заявили про домагання з його боку. Наприкінці травня 2018 року його випустили з-під варти під заставу в мільйон доларів.

Невдовзі після секс-скандалу Вайнштайн втратив місце у власній однойменній компанії, нинішні власники якої навіть подумували змінити її назву. Продюсеру загрожувало від 10 років в’язниці до довічного ув’язнення.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору