'
Читаєте зараз
Опубліковано відео домагань Гарві Вайнштайна. Це закінчилось зґвалтуванням

Опубліковано відео домагань Гарві Вайнштайна. Це закінчилось зґвалтуванням

Сергій Сурепін

Американський телеканал Sky News опублікував відеодоказ сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Гарві Вайнштайна. Серед його жертв виявилися світові зірки кіно.

Відеозапис зробила бізнесвумен Мелісса Томпсон, яка також заявляла, що була зґвалтована продюсером. На момент зустрічі з Вайнштайном їй було 28 років. Зустріч із продюсером, яка пізніше закінчилася зґвалтуванням, вона записала на веб-камеру свого ноутбука.

Жінка розповіла, що тоді вона мала презентувати відео своєї компанії маркетинговій команді, однак Вайнштайн зголосився провести переговори тет-а-тет. На початку зустрічі продюсер попросив підлеглих не турбувати його й зачинив двері до кабінету. Під час переговорів він неодноразово фліртував зі співрозмовницею, торкаючись її плечей. А при зустрічі обійняв її та кілька секунд гладив по спині. Томпсон зізналась, що вона не зупиняла Вайнштайна, бо боялася зірвати важливі переговори.

Наступна зустріч із Гарві відбулась у готелі. Як стверджує жінка, там продюсер її зґвалтував. Запису цього в неї немає.

Справа Вайнштейна

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, на даний час продюсера Гарві Вайнштайна звинувачують у зґвалтуванні щонайменше восьми жінок, кілька десятків заявили про домагання з його боку. Наприкінці травня 2018 року його випустили з-під варти під заставу в мільйон доларів.

Невдовзі після секс-скандалу Вайнштайн втратив місце у власній однойменній компанії, нинішні власники якої навіть подумували змінити її назву. Продюсеру загрожувало від 10 років в’язниці до довічного ув’язнення.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій