Читаєте зараз
Палата Представників США підтримала заборону TikTok: що далі

Палата Представників США підтримала заборону TikTok: що далі

Ilona Kivva
Автор:

Палата представників Конгресу США 13 березня схвалила законопроєкт, який може призвести до блокування програми TikTok на території держави, пише CNN.

Документ підтримали 352 конгресмени, 65 виступили проти, з них – 15 республіканців та 50 демократів. Один член Палати утримався. Республіканські противники законопроєкту TikTok кажуть, що Трамп не вплинув на їхнє голосування. Тепер документ направлять на розгляд до Сенату. У разі ухвалення його там акт ще має підписати Джо Байден.

Законопроєкт передбачає, що китайська компанія ByteDance, яка володіє TikTok, має відмовитись від розробки. В іншому випадку платформа стане недоступною на території Штатів. У разі набуття законом чинності у TikTok буде приблизно п’ять місяців на те, щоб дистанціюватися від ByreDance.

У 2022 році в США законом заборонили користуватись ТікТоком на пристроях, які належать уряду. ФБР вже давно заявляє, що соціальна мережа несе пряму загрозу національній безпеці США. В теорії влада Китаю може без перешкод отримувати доступ до даних користувачів по всьому світу. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій