Читаєте зараз
Паспорт СРСР: як РФ буде проводити незаконні вибори на ТОТ

Паспорт СРСР: як РФ буде проводити незаконні вибори на ТОТ

Tetiana Cherevko

Центральна виборча комісія (ЦВК) Росії вирішила провести в «ЛНР» так зване дострокове голосування на президентських виборах РФ у 2024 році. Воно триватиме впродовж трьох тижнів, з 25 лютого до 14 березня, розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Також в період з 15 до 17 березня буде можливість віддати голос за Путіна дистанційно, беручи участь в електронному голосуванні. В окупованих містах і селах Луганщини вже 1.5 року відсутній доступ до Інтернету, голосування може бути ускладненим. Але організатори впевнені, що люди знайдуть спосіб віддати свій голос, якщо це буде необхідно», — додав голова ОВА.

Якщо електронне голосування буде неможливе, будуть використовувати інші форми, наприклад, поквартирний обхід. Також розширили перелік документів для участі у виборах. Зокрема, тепер голос можна віддати без паспорта РФ. Достатньо пред’явити інший документ — паспорт громадянина СРСР.Раніше Центральна виборча комісія Росії ухвалила рішення про проведення незаконних президентських виборів на тимчасово окупованих територіях України. Вони призначені на 17 березня 2024 року.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій