'
Читаєте зараз
Поліція назвала найпопулярніші наркотики серед українців

Поліція назвала найпопулярніші наркотики серед українців

Сергій Сурепін

Канабіс — найпопулярніший наркотик в Україні. Далі йдуть опіати та стимулятори амфетамінового ряду. Про це в інтерв’ю 112.ua розповів начальник департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко.

«В Україні найпоширеніший наркотик, як і в усій Європі, це канабіс. Аудиторія — молодь. Потім за популярністю йдуть опіати: опіум, макова солома, їхні синтетичні аналоги — такі як метадон. Потім йдуть стимулятори амфетамінового ряду: амфетамін, метамфетамін, МДМА (екстазі)», — заявив Кіхтенко.

Після йдуть психоактивні речовини. За словами Кіхтенко, «це синтетичні аналоги традиційних. По суті це ті самі наркотики, тільки не включені до Списку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Кіхтенко додав, що постачання наркотиків по міжнародних каналах за допомогою кур’єрів найчастіше здійснюються з Латинської Америки та Азії: «Кокаїн, наприклад, зазвичай постачається авіатранспортом з країн Латинської Америки у потайних відділеннях багажу або у власному тілі так званими кур’єрами-ковтачами, героїн — з країн Азії, нові психоактивні речовини — з Китаю міжнародними поштовими відправленнями». Кокаїн та героїн зазвичай ідуть транзитом у Європу.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

«Предмет, схожий на…»: Арт-фото у аккаунті Патрульної поліції

Не лише кокаїн: Які наркотики впливають на поп-культуру

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій