Читаєте зараз
Продажі лінійки iPhone 15 стартують 22 вересня: які ціни та що нового

Продажі лінійки iPhone 15 стартують 22 вересня: які ціни та що нового

Анастасія Бодюл

Apple випустила нову серію айфонів. iPhone 15 включає новий титановий корпус, швидший чіп і покращені можливості гри у відеоігри. Найбільший сюрприз з лінійкою, яка вийде в продаж 22 вересня 2023 року — ціни не підняли, пише Reuters.

Вартість смартфонів:

Хоча Apple уникає терміну ‘штучний інтелект’, технологія стала рушієм кількох нових функцій, зокрема в годинниках та камерах.

Як Pro, так і інші моделі iPhone 15 матимуть більш яскравий дисплей і 48-мегапіксельну основну камеру, яка тепер підтримує нову надвисоку роздільну здатність 24 МП за замовчуванням. Серії Pro Max додали абсолютно нову 5-кратну телефото-камеру. Доступні розміри дисплеїв — 6.1 дюйма та 6.7 дюйма.

Всі смартфони мають міцний і легкий титановий дизайн — вперше для iPhone. Цей сплав преміум-класу — той самий, що використовується в космічних кораблях.

Батарея зроблена зі 100% переробленого кобальту. Також замінений зарядний кабель на USB-C, згідно з вимогами європейських регуляторів. Отже, вони підійдуть і для iPad, і для Mac.

Колірна гама 15-ї серії айфонів. Фото: Apple

iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max будуть доступні в чотирьох приголомшливих нових варіантах обробки, включаючи чорний титан, білий титан, синій титан і натуральний титан.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій