'
Читаєте зараз
Прикривав правоохоронець: в Україні накрили великий наркосиндикат

Прикривав правоохоронець: в Україні накрили великий наркосиндикат

Ilona Kivva
Автор:

В шести областях України діяв наркосиндикат, який виробляв і продавав речовини в промислових масштабах. Діяльність кришував правоохоронець, повідомили в Офісі генерального прокурора.

«Злочинна організація діяла на території Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Полтавської та Харківської областей. Наркотики реалізовували гуртовим замовникам та у роздріб. Річний обсяг виробництва та реалізації сягав понад 1000 кілограмів. Щорічний прибуток становив $500 000, для легалізації скуповували нерухоме і рухоме майно по всій країні», — розповіли в ОГП.

Результати обшуків в учасників наркосиндиката. Фото: Офіс генпрокурора

Наразі проведено понад 50 обшуків в різних областях України. Під час обшуків вже виявлено 10 кг готової до продажу наркотичної продукції, дві нарколабораторії, що були замасковані під фермерські господарства. Вилучено гроші, зброю, обладнання для лабораторій та інше. Затримані 10 учасників злочинної організації. Всім повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Діяльність організації прикривав принаймні один представник правоохоронних органів. Йому повідомлено про підозру у створенні, керівництві злочинною організацією, а також участь у ній, організації місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч. 2 ст. 255, ч. 2 ст. 317 КК України).

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій