Читаєте зараз
Рашисти викрали мера Мелітополя. Це не перший випадок в окупованому місті

Рашисти викрали мера Мелітополя. Це не перший випадок в окупованому місті

Markiian Oliiarnyk
  • У Мелітополі російські військові викрали мера Івана Федорова, але це не перший випадок.
  • Напередодні окупанти захопили депутатку Запорізької облради Лейлу Ібрагімову.
  • Росіяни намагалися дізнатися, хто влаштовує антиросійські мітинги у Мелітополі.

Російські окупанти 11 березня 2022 року викрали мера Мелітополя Івана Федорова, а днем раніше депутатку Запорізької обласної ради Лейлу Ібрагімову.

Про це Забороні розповів заступник Мелітопольского міського голови Михайло Семикін.


Викрадення чиновників у Мелітополі

Російські окупанти викрали мера Мелітополя Івана Федорова 11 березня близько 15:00. Вони зайшли в Палац культури Шевченка, де розташовувався тимчасовий штаб української влади.

«Меру на голову наділи чорний пластиковий мішок і вивели його з кабінету. Де він знаходиться зараз, невідомо», — розказав Семикін.

Окрім того, 10 березня, за словами чиновника, окупанти викрали депутатку Запорізької облради, директору краєзнавчого музею Лейлу Ібрагімову.

Читати більше новин в Telegram

«Росіяни питали в неї, чим вона займається і хто замовляє антиросійські мітинги. Окупанти забрали в неї телефон і відпустили додому», — повідомив заступник мера. Він додав, що мешканці Мелітополя мають намір зібратися під районною адміністрацією, де розташувалися окупанти, щоб протестувати проти викрадення міського голови.

Ситуація у Мелітополі станом на 11 березня

Мелітополь наразі відрізаний від інших українських міст, каже заступник міського голови Михайло Семикін.

«Зараз Мелітополь відрізаний від інших міст, проте функціонує. Є світло, вода, але є перебої з мобільним зв’язком і інтернетом. Місто може забезпечити себе їжею і ліками приблизно на тиждень [до 20-х березня], але потім може початися гуманітарна катастрофа. Евакуація звідти поки неможлива», — розповів Забороні чиновник.

За його словами, в даних обставинах евакуація із Мелітополя поки неможлива.Раніше Заборона розповідала, що у Гостомелі окупанти взяли у полон цілу сім’ю.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій