Читаєте зараз
Репутація правлячої партії Південної Кореї похитнулась через сумку Dior: що сталось

Репутація правлячої партії Південної Кореї похитнулась через сумку Dior: що сталось

Daniil Tsarevskyi

В Південній Кореї оприлюднили відео з прихованої камери, на якому перша леді нібито приймає в дар дорогу сумку Dior. Суперечки з цього приведу призвели до розбрату в правлячій партії «Влада народу», пише ВВС.

На записі камери, оприлюдненому наприкінці 2023 року, видно, як священник дарує Кім Кеон Хі сумку Christian Dior. Випадок зафільмували нібито за допомогою камери, вбудованої в годинник пастора Чой Чже Йона.

На відео пан Чой іде до магазину, щоб купити сумку з телячої шкіри, вартість якої в чеку становить 3 мільйони вон ($2 200). Потім пан Чой навідується до компанії в Сеулі Covana Contents, яка належить першій леді. Пані Кім запитує священнослужителя: «Чому ви продовжуєте приносити мені ці речі?»

Зйомка не зафільмувала момент, коли Кім Кеон Хі приймає подарунок. Але  корейські ЗМІ повідомляють, що в офісі президента підтвердили отримання сумки. Там запевнили, що вона нібито зберігається як власність уряду.

Опитування показують, що виборці хочуть пояснень від президента Юн Сок Йоля, тоді як опозиція використала інцидент як привід атакувати конкурента.

Скандал розгорівся лише за три місяці до парламентських виборів у Південній Кореї. Аналітики вважають, що він загрожує перспективам президентської партії під час голосування.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій