'
Читаєте зараз
Росія приречена програти. Військовий експерт окреслив слабкі місця армії РФ

Росія приречена програти. Військовий експерт окреслив слабкі місця армії РФ

Ilona Kivva
Автор:
  • Українські військові знищують склади ворога в тилу завдяки сучасній західній зброї та точним координатам від партизан.
  • Російську армію можна вважати не другою, а останньою армією світу через підхід до логістики.
  • Окупанти, скоріш за все, програють битву за Донбас і Херсон через нестачу тилових підрозділів, в першу чергу — транспортних.

Російська армія втрачає можливість поповнювати запаси озброєння на передовій. Завдяки надсучасній зброї українські військові руйнують основні склади боєприпасів ворога, суттєво уповільнюючи його наступ. Противник значно відстає у питаннях логістики, і це дасть Збройним силам України змогу поступово звільнити від загарбників всю територію  

Заборона розповідає про слабкі місця армії РФ, які призведуть до остаточної перемоги України у війні. 


Партизани коригують удари ЗСУ по складах окупантів: наслідки

На окупованих територіях діють близько 10 000 партизан. Їхня задача — надавати ЗСУ розвіддані з координатами кожного російського складу боєприпасів. Всі вони знаходяться в межах досяжності артилерії та ракет українців, стверджує італійський військовий експерт Томас Тейнер. 

«AHS Krab, PzH 2000 та CAESAR можуть використовувати снаряди з базовою дальністю 40 кілометрів. У цих гаубицях використовуються сучасні GPS-системи керування вогнем. Це дозволяє Україні з високою точністю вражати російські склади постачання на відстані до 35 км за лінією фронту», — зазначив Тейнер.

В липні Україна отримала ракети GMLRS, які зберігають повну точність до 85 кілометрів. Експерт пояснює, що така зброя технічно може вразити склади, розташовані навіть на більшій відстані, якщо вони займають великі території. Як наслідок, Росія щодня втрачає близько 1000 тонн боєприпасів і не може зберігати озброєння ближче, ніж 100 км від фронту.

Читати більше новин в Telegram

У росіян великі проблеми з логістикою: Тейнер про війну на півдні України

Допоки Україна використовує проти Росії найпотужнішу західну зброю, РФ витрачає більшість часу на те, щоб просто доставити залишки свого застарілого озброєння на фронт. У країни-окупанта є лише одна можливість це робити — залізниця. Тейнер вважає, що жодна з інших країн світу не є настільки відсталою.

«Російські боєприпаси вручну завантажуються в поїзди, транспортуються ближче до фронту, там так само вручну вивантажуються і грузяться у фури, які вже везуть їх напряму окупантам. Це забирає багато часу. А Росія таким чином стає не другою, а останньою армією у світі», — наполягає італійський військовий експерт.

Росія не планує шукати більш сучасні методи доставки грузів, натомість, наймає 28 500 залізничників, щоб ремонтувати колії у випадку прильотів. Проте усе російське озброєння чекає одна доля, адже координати складів відомі ЗСУ, які, за словами Тейнера, найближчим часом звільнять і Донбас, і Херсон.

Раніше Заборона розповідала про цілі Путіна в Україні. Кремль має на меті знищити суверенітет української держави і захопити території далеко за межами Донбасу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій