Читаєте зараз
Росіяни завдали не менше 15 ударів по Харкову

Росіяни завдали не менше 15 ударів по Харкову

Ilona Kivva
Автор:

Армія ворога випустила ракети по місту вранці 23 травня. Загалом було завдано щонайменше 15 ударів. Є загиблі та поранені, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Від перших ударів постраждали транспортна інфраструктура і комунальне підприємство, що займається життєзабезпеченням міста. Приблизно через 30 хвилин було ще кілька вибухів. Один з ударів прийшовся по приватному підприємству — там зайнялася велика пожежа. 

Пізніше видавництво Vivat підтвердило, що один з ударів прийшовся по типографії Фактор-друк у Харкові (ймовірно, саме про це приватне підприємство говорили в ОВА).Фактор-друк — типографія, яка входить до групи компаній Фактор. Видавництво Vivat і книгарні Vivat — також входять до холдингу. Є загиблі і поранені.

«Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, тож друкуються там не лише книжки видавництва Vivat, а й практично усіх українських видавництв. Розгорніть свої книжки на останніх сторінках — і гляньте, скільки з них надруковані у Фактор-друк. Обіцяємо, ви будете здивовані, як їх багато», — кажуть у видавництві.

Рятувальники працюють на місці ударів РФ у Харкові, 23 травня 2023 року Фото: Голосне управління ДСНС України у Харківській області

Попередньо, ворог бив ракетами С-300.

На місці влучань працюють рятувальники. Станом на 13:35 відомо про сімох загиблих та 16 поранених.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій