'
Читаєте зараз
Салмана Сайнароєва взяли під варту. Що про це потрібно знати

Салмана Сайнароєва взяли під варту. Що про це потрібно знати

Katerina Sergatskova

22 жовтня суд у Києві взяв під варту громадянина РФ, уродженця Інгушетії Салмана Сайнароєва. Про це виданню Zaborona.com повідомила адвокатка затриманого Злата Симоненко.

Читайте також: У Києві поліція знову затримала росіянина, який товаришував зі Тумгоєвим

Цього ж дня Сайнароєва й затримали столичні правоохоронці. Його підозрюють у розбійному нападі на магазин, унаслідок якого був убитий охоронець. Під вартою Сайнароєв проведе 60 діб. Прокурор зазначив, що генетичні зразки Сайнароєва збігаються із генетичними зразками на місці злочину, а саме з кров‘ю.

На суді також був депутат від «Блоку Петра Порошенка» Рефат Чубаров. Він хотів узяти Сайнароєва на поруки, але отримав відмову.

Справа Сайнароєва

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, під час першого затримання Сайнароєву повідомили, що він проходить по кримінальній справі як свідок, хоча він перебував у поліцейському відділенні, за словами адвокатки, у кайданах. Але зараз, говорить Симоненко, поліцейські заявляють, що відправили Сайнароєву лист про підозру поштою. Адвокатка говорить, що лист ще не дійшов.

Що стосується самого інциденту, по якому проходить Сайнароєв, то він стався 12 серпня 2018 року в Києві.

Хто він такий

Салман брав участь у війні на Донбасі в складі добровольчого батальйону імені Шейха Мансура. Саме в цьому батальйоні воював Тимур Тумгоєв, якого 12 вересня цього року Генпрокуратура екстрадувала на запит російської ФСБ.

Читайте також: Виданий Україною за запитом ФСБ росіянин знайшовся у СІЗО. Його били до втрати пам’яті

Сайнароєв товаришував із Тумгоєвим та публічно виступав на його підтримку. Також зі слів командира 8-го батальйону Української добровольчої армії Андрія Гергерта відомо, що Салман входив до складу переговорної групи, яка бере участь у розслідуванні екстрадиції Тумгоєва, разом із депутатом ВР Рефатом Чубаровим.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій