Читаєте зараз
СБУ показала, як екс-керівник Наливайченко «співпрацював» із шаманом

СБУ показала, як екс-керівник Наливайченко «співпрацював» із шаманом

Сергій Сурепін

18 вересня Служба безпеки України спростувала заяву свого колишнього керівника Валентина Наливайченка, який в інтерв’ю виданню «Страна» сказав, що відомство користується допомогою людей з екстрасенсорними чи магічними здібностями.

СБУ на своїй сторінці у Facebook опублікувала відео під назвою «Шаман», де припускає, що Наливайченко співпрацює з магами: «Не виключаємо, що мова в інтерв’ю могла йти про особистих позаштатних радників В. Наливайченка у 2014-2015 роках. Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден «консультант» – шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали».

Що сталося

7 вересня видання «Страна» опублікувало інтерв’ю екс-глави СБУ Валентина Наливайченка. Журналістка запитала, чи правдива інформація, що в структурі СБУ працюють спеціально навчені люди, які на магічних кулях допомагають розслідувати особливо складні справи.

Відповідь Наливайченка: «Не кулі. Є в одній галузі фахівці (щоправда, я не знаю, що зараз там натворили штабісти Порошенка), які дійсно на відстані можуть визначати настрої, поведінку, а іноді й думки людей, які цікавлять спецслужби. Але це не магія. Фахівці, які володіють певними вміннями. Але вони не можуть маніпулювати. Можуть тільки зчитувати, і то, якщо ми знаємо, хто нас цікавить. Вони можуть «намалювати портрет», дати певні характеристики про терориста, наприклад, чи треба його брати сьогодні, щоб уникнути теракту, або можна почекати до завтра».

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору