Читаєте зараз
Що буде з ПВК Вагнер: британська розвідка дала прогноз

Що буде з ПВК Вагнер: британська розвідка дала прогноз

Анастасія Бодюл

Рекрутів з-поміж засуджених, скоріш за все, ПВК «Вагнер» звільнить зі служби. Втім, значна кількість продовжить працювати вже як найманці. Подальше вербування у в’язницях заблоковано Міноборони РФ.

«Схема вербування Project K у в’язниці досягла піку на початку 2023 року, за нею служили щонайменше 40 000 чоловіків. Найближчими днями російська «Група Вагнера», ймовірно, звільнить останніх засуджених-рекрутів зі служби», — кажуть в британській розвідці. 

Аналітики вважають, що значна кількість помилуваних засуджених, ймовірно, прийме пропозицію продовжити працювати «Вагнер» як професійні підрядники. Тим часом Міноборони Росії взяло на себе контроль за тюремним вербуванням групи.

«Кінець схеми ставить крапку в історії ПВК та війни Росії в Україні. Надані Проектом K солдати дозволили РФ вести важкі бої за Бахмут. Це один з небагатьох успіхів кампанії. Це також знаменує собою один із найкривавіших епізодів у сучасній військовій історії: за кілька місяців було вбито до 20 000 каторжників-рекрутів», — резюмували в розвідці Його Величності.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій