'

Скандал із начальником ТЦК на Рівненщині: чим закінчився

Ilona Kivva
Автор:

Начальник одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненщини подав рапорт про переведення у бойову частину. Наказ вже підписали, повідомили у Рівненському обласному ТЦК та СП.

У командуванні при цьому додали, що не мають до офіцера претензій щодо виконання службових обовʼязків. Водночас додали, що особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці.

«Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин. Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом», — повідомили у пресслужбі обласного військкомату.

Нагадаємо, що днями у соціальних мережах було поширене відео, яке було знято прихованою камерою в кабінеті начальника одного з ТЦК та СП Рівненської області. На відео чоловік у різні проміжки часу цілувався з підлеглим жінками.

Після оприлюднення відео розпочали службове розслідування: правоохоронці з’ясовують, хто та як встановив камери спостереження в службовому приміщенні.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій