'
Читаєте зараз
Sony та Honda оголосили деталі про конкурента Tesla

Sony та Honda оголосили деталі про конкурента Tesla

Ilona Kivva
Автор:
  • Нова компанія зосередиться на продажах е-автівок онлайн.
  • Honda відповідатиме за технічну сторону, а Sony — за електроніку.
  • Матеріали для виробництва планують закуповувати в Північній Америці.

Японські фірми Sony та Honda анонсували запуск виробництва першого спільного електрокара. Спершу придбати авто від Sony Honda Mobility можна буде у США.

Заборона розповідає про співпрацю двох відомих брендів.

Sony Honda Mobility: електромобіль

Компанії Sony Group Corp. і Honda Motor Co. з 2025 року розпочнуть виробництво електромобілів преміум-класу під спільним брендом. Дебютну модель кросовера можна буде придбати в США у першому півріччі 2026 року, у другому — в Японії, а пізніше — у Європі.

«Sony Honda Mobility (SHM) планує виготовити свій перший продукт на заводі Honda в Північній Америці. Компанія зосередиться на онлайн-продажах, створивши прямий та постійний контакт з клієнтами, а також запрошуючи їх взяти участь у процесі розробки», — йдеться в прес-релізі.

Планується наздогнати фірми, які вже розвинулися в цій галузі, зокрема Tesla. Sony очікує, що колаборація дасть їй доступ до досвіду Honda у виробництві, продажах і обслуговуванні автівок, а Хонда — використати досвід свого партнера в сфері розваг, мереж й електроніки.

Читати більше новин в Telegram

«Ми хочемо створити команду, яка зможе перемагати за кордоном. Програмне забезпечення буде нашою сильною стороною порівняно з нашими конкурентами на електромобілях», — сказав головний операційний директор Sony Honda Mobility Ізумі Каваніші.

SHM планує закуповувати матеріали для автомобілів переважно в Північній Америці. Це важливо в контексті того, що електромобілі оснащені широким спектром напівпровідників, які стали центром технологічної гонки і торговельних обмежень між США та Китаєм.

У січні 2023 року компанія проведе презентацію на щорічній технологічній виставці CES у Лас-Вегасі. Sony на цьому заході раніше вже представляла прототипи електромобілів.

Раніше Заборона розповідала про будівництво дороги, яка дозволить електромобілям заряджатися під час руху. Траса буде доступна в США з 2023 року.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій