Читаєте зараз
Страшний план з бункера. Українська розвідка дізналася, навіщо Путіну ЧАЕС

Страшний план з бункера. Українська розвідка дізналася, навіщо Путіну ЧАЕС

Markiian Oliiarnyk
Chornobyl
  • Українська розвідка доповіла, що Путін віддав наказ підготувати теракт на Чорнобильській АЕС.
  • Звинуватити у техногенній катастрофі Росія планує Україну.
  • ЧАЕС знеструмлено (на 11.03.2022), а дизельні генератори можуть підтримувати безпеку систем тільки 48 годин.

Президент Росії Володимир Путін готує техногенну катастрофу в Чорнобилі, а провину покладуть на Україну. Українські військові аналітики отримали сценарій Кремля, що направлений на залякування європейців та розірвання єдності й підтримки Києва.

Заборона розповідає про ймовірні наміри Путіна та ситуацію на ЧАЕС.


Спектакль Кремля на ЧАЕС

Президент Росії Володимир Путін віддав наказ підготувати теракт на Чорнобильській АЕС, повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. На наявною інформацією, на ЧАЕС російські війська мають намір створити техногенну катастрофу, відповідальність за яку перекладуть на Україну.

«Наразі ЧАЕС повністю відключена від систем моніторингу Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Також наразі станцію знеструмлено, а ресурс наявних дизель-генераторів розрахований максимум на 48 годин підтримки роботи систем безпеки», — заявили в ГУР.

Російські військові відмовилися надати доступ до станції українським бригадам ремонту, щоб відновити електропостачання. Натомість туди зайшли спеціалісти з Білорусі. Українська розвідка вважає, що разом з білорусами під виглядом атомників пройшли і російські диверсанти, які організують теракт.

Читати більше новин в Telegram

Страшна пропаганда для світу: сценарій Кремля

Щоб імітувати причетність українських військових до аварії на атомній електростанції, окупанти намагаються створити фейкові докази, які слугуватимуть їх версією подій. Зокрема, є дані, що в районі аеропорту Антонов у Гостомелі помічено російські автомобільні рефрижератори, які збирають тіла загиблих українських захисників. Існує ймовірність, що їх видаватимуть за вбитих диверсантів у зоні ЧАЕС.

Водночас за останні дні рашисти завдали ударів по Запорізькій АЕС та Харківському фізико-технічному інституту, де знаходиться експериментальний ядерний реактор. Путін, не отримавши бажаного результату від вторгнення в Україну та перемовин, готовий вдатися до ядерного шантажу.

Ядерники наголошують, що такі дії президента РФ призведуть до катастрофічних наслідків, які відчує не тільки Україна, а і увесь світ.

Раніше Заборона розповідала, як діяти при радіаційній аварії: як знайти укриття та облаштувати його, а також поради щодо харчування в надскладних умовах.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій